İstanbul şehirler arası nakliyat

İstanbul şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliyat

Kılıçaslan nakliye firması olarak, şehirler arası nakliyat hizmeti önceden kolay olmayan ; bu günde eğer ciddi kurumsal şirketle çalışmazsanız aynı güçlüğün devam edeceği, eşyalarınızın hasar gördüğü kullanılamaz hale geldiği bir taşıma şekli ile karşı karşıya bulunmaktadır. Geçmişte olduğu gibi bugünde şehirler arası evden eve nakliyat ciddi büyüklükte yatırım yapmış olan firmamız evden eve nakliye hizmetleri için İstanbul merkezli olup ülkemizin her köşesine eşyalarınızı zarar görmeden taşımış, nakliyat hizmetine büyük özveri le devam ediyor. Bu konuda ülkemizin sayılı firması olmayı hedefleyen şirketimiz her geçen gün şehirler arası ev taşıma sektöründe büyümeye ve hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir. Bizlere sitemiz'den, ofis telefonlarımızı arayarak yada form mail aracılığıyla mesaj atarak irtibat sağlayabilirsiniz. Şirketimizle anlaşarak en kısa sürede eşyalarınızın toplanıp büyük bir özen ile taşınmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız istediğiniz şehrin mesafesi ve kilometresini göze alarak size uygun bir ücret çıkaracaktır. Bu ücret tarifesi genelde eşyalarınızın gideceği şehirdeki apartmanın konumuna, durumuna, eşyalarınızın az veya çok olmasına bağlı değişiklik göstermektedir.

İstanbul şehirler arası nakliyat

Sonradan problem çıkmasın diye eşyalarınızın, evinizin veya ofisinizin durumuna bakıp fiyat çıkarsın diye mutlaka bir görevli ekspertiz ulaşır, bu bizim afaki bir fiyat oluşturmaktan alıkoyar ve tüketiciyi doğru olarak bilgilendirmemize, sonradan şöyle olmuş böyle olmuş bu kadar daha üste para isteriz gibi sorunlardan taşınan ve nakliyeciyi kurtarır.


Ekspertiz raporu doğrultusunda karşılıklı konuşarak fiyat belirlenir ve eşya taşıma yöntemleri üzerine hangi araç ile çalışılacağı yada asansör kurulup kurulmayacağı konusunda öngörü sağlanır. Bu mutabakat sorasında sizinle anlaştığımız gün ve saate gelerek eşyalarınızı paketleyip, sökülüp takılacak eşyalarınızı söker, gene şehirler arası nakliyat için uygun bir araca yükleyerek yola çıkarız. Olursa ki çalışan eleman ben eşya toplamayla, sonradan evi ev sahibine teslim etmeyle uğraşamam derseniz bizler bunu ayrıca konuşulacak bir fiyat karşılığında bunu sizin için yapabiliriz. Şehirler arası evden eve nakliyat kamyonlarımız özel bir sistemle takip edilmektedirler, son teknolojik sistemle aracımızın nerede olduğu ne kadar hızla gittiği, varış adresine hangi saate ulaşacağı sizlerin telefonuna kısa mesajlarla iletilir. Aramızda yapacağımız sözleşme içerisinde sigorta ile de ilgili bilgiler mutlaka yer alacaktır.


Şehirler arası evden eve nakliyat

Evimizi taşırken nelere dikkat etmeliyiz ; burada ilk olarak sizlere en basit yapabileceklerinizden başlayarak en zora doğru gideceğimiz gibi, sizlere vereceğimiz tüm tavsiyeleri harfiyen uygulamanızı önemle rica ediyoruz. Ev eşyası sahibi olmak günümüz ekonomik şartlarında oldukça zor olması nedeni ile sizlerin de tekrar yeni eşyalar satın almaya çalışarak mevcut ekonomik durumunuzu zora sokacağınızı düşünürsek. Burada hem ne kadar kaliteli bir evden eve nakliyat firması bulursanız bulun, yada her ne kadar nakliyat fiyatları ile kâr ettiği düşünür. Fakat sigortalı şehirler arası nakliyat ile olası sorunlarda yeni bir eşyaya sahip olacağınız hissine kapılsanız bile, sizlere ilk olarak vermek istediğimiz tavsiyelerin tamamı, sizinle alakalı olmakta ve bunun kesinlikle uygulanması zorunlu olan detaylar ile oluşmaktadır. İlk olarak sizlere, ev taşıma işlemini yapacağınız gün için, apartman yönetimi ile ve aynı şekilde komşularınız ile görüşmenizi öneriyoruz. Önemsiz bir detay görünse de özellikle sabahın erken saatlerinde nakliyat işleminin başlayacağını düşünürsek eğer ve bir çok şehirler arası evden eve nakliyat işlemininde hafta sonları yapıldığını da biliyor ve bizlerde hafta sonunu tercih ediyorsak, mutlaka bu konuda insanları bilgilendirmeli, işlerimizi garanti altına almalıyız. İkinci en önemli detay ise nakliyat kamyonunun aracı park edeceği alanın bulunmasıdır. Apartman girişiniz buna müsait ise, aynı şekilde bir gün öncesinden komşularınıza bu bilgileri verebilir ve insanları sabah rahatsız etmemiş olursunuz. Böylelikle sabahın ilk saatlerinde kamyonu nereye park edelim gibi, bir düşüncenizde kalmamış olacaktır.


Yeni eve taşınırken dikkat edilecekler nelerdir ; Evinizin taşınmaya başlamadan önce yapılması gerekenler ise ilk olarak buzdolabının fişinin bir gün öncesinden çekilmesidir. Çünkü buzdolabı içerisinde ki gazların dibi çökmesinin sağlıklı olacağı gibi, dolap içerisinde ki buzlar da erimiş olacaktır. Ev eşyalarının fişlerinin çekili olması, ütü, elektrik süpürgesi gibi aletlerin, su haznelerinin, toz haznelerinin boşaltılması ve sizlerinde kendi kullanacağınız eşyaları ilk bir kaç günlük olanlarını farklı bir çantada taşımanız oldukça önemlidir.

Diğer Hizmetler

+20 Yıllık ev taşıma şirketiniz olmaktan gurur duyuyoruz.