Kılıçaslan İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliyat

Kılıçaslan istanbul nakliyat  firması olarak, şehirler arası nakliyat hizmeti önceden kolay olmayan bu günde eğer ciddi kurumsal şirketle çalışmazsanız aynı güçlüğün devam edeceği, eşyalarınızın hasar gördüğü kullanılamaz hale geldiği bir taşıma şekli ile karşı karşıya bulunmaktadır. Geçmişte olduğu gibi bugünde şehirler arası evden eve nakliyat ciddi büyüklükte yatırım yapmış olan firmamız evden eve nakliye hizmetleri için İstanbul merkezli olup ülkemizin her köşesine eşyalarınızı zarar görmeden taşımış, nakliyat hizmetine büyük özveri ile devam ediyor. Bu konuda ülkemizin sayılı firması olmayı hedefleyen şirketimiz her geçen gün şehirler arası ev taşıma sektöründe büyümeye ve hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir. Bizlere sitemiz'den, ofis telefonlarımızı arayarak yada form mail aracılığıyla mesaj atarak irtibat sağlayabilirsiniz. Şirketimizle anlaşarak en kısa sürede eşyalarınızın toplanıp büyük bir özen ile taşınmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız istediğiniz şehrin mesafesi ve kilometresini göze alarak size uygun bir ücret çıkaracaktır. Bu ücret tarifesi genelde eşyalarınızın gideceği şehirdeki apartmanın konumuna, durumuna, eşyalarınızın az veya çok olmasına bağlı değişiklik göstermektedir.

İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat

İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat için, sonradan problem çıkmasın diye eşyalarınızın, evinizin veya ofisinizin durumuna bakıp fiyat çıkarsın diye mutlaka bir görevli ekspertiz ulaşır, bu bizim afaki bir fiyat oluşturmaktan alıkoyar ve tüketiciyi doğru olarak bilgilendirmemize, sonradan şöyle olmuş böyle olmuş bu kadar daha üste para isteriz gibi sorunlardan taşınan ve nakliyeciyi kurtarır.

Ekspertiz raporu doğrultusunda karşılıklı konuşarak fiyat belirlenir ve eşya taşıma yöntemleri üzerine hangi araç ile çalışılacağı yada asansör kurulup kurulmayacağı konusunda öngörü sağlanır. Bu mutabakat sorasında sizinle anlaştığımız gün ve saate gelerek eşyalarınızı paketleyip, sökülüp takılacak eşyalarınızı söker, gene şehirler arası nakliyat için uygun bir araca yükleyerek yola çıkarız. Olursa ki çalışan eleman ben eşya toplamayla, sonradan evi ev sahibine teslim etmeyle uğraşamam derseniz bizler bunu ayrıca konuşulacak bir fiyat karşılığında bunu sizin için yapabiliriz, şehir içi nakliyat kamyonlarımız özel bir sistemle takip edilmektedirler, son teknolojik sistemle aracımızın nerede olduğu ne kadar hızla gittiği, varış adresine hangi saate ulaşacağı sizlerin telefonuna kısa mesajlarla iletilir. Aramızda yapacağımız sözleşme içerisinde sigorta ile de ilgili bilgiler mutlaka yer alacaktır.şehirler arası taşımacılık

Şehirler arası evden eve nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat yapılırken, Evimiz de nelere dikkat etmeliyiz ;burada ilk olarak sizlere en basit yapabileceklerinizden başlayarak en zora doğru gideceğimiz gibi, sizlere vereceğimiz tüm tavsiyeleri harfiyen uygulamanızı önemle rica ediyoruz. Ev eşyası sahibi olmak günümüz ekonomik şartlarında oldukça zor olması nedeni ile sizlerin de tekrar yeni eşyalar satın almaya çalışarak mevcut ekonomik durumunuzu zora sokacağınızı düşünürsek. Burada hem ne kadar kaliteli bir evden eve nakliyat firması bulursanız bulun, yada her ne kadar nakliyat fiyatları ile kâr ettiği düşünür. Fakat sigortalı şehirler arası nakliyat ile olası sorunlarda yeni bir eşyaya sahip olacağınız hissine kapılsanız bile, sizlere ilk olarak vermek istediğimiz tavsiyelerin tamamı, sizinle alakalı olmakta ve bunun kesinlikle uygulanması zorunlu olan detaylar ile oluşmaktadır. İlk olarak sizlere, ev taşıma işlemini yapacağınız gün için, apartman yönetimi ile ve aynı şekilde komşularınız ile görüşmenizi öneriyoruz. Önemsiz bir detay görünse de özellikle sabahın erken saatlerinde nakliyat işleminin başlayacağını düşünürsek eğer ve bir çok şehirler arası evden eve nakliyat işlemininde hafta sonları yapıldığını da biliyor ve bizlerde hafta sonunu tercih ediyorsak, mutlaka bu konuda insanları bilgilendirmeli, işlerimizi garanti altına almalıyız. İkinci en önemli detay ise nakliyat kamyonunun aracı park edeceği alanın bulunmasıdır. Apartman girişiniz buna müsait ise, aynı şekilde bir gün öncesinden komşularınıza bu bilgileri verebilir ve insanları sabah rahatsız etmemiş olursunuz. Böylelikle sabahın ilk saatlerinde kamyonu nereye park edelim gibi, bir düşüncenizde kalmamış olacaktır. Eğer ki nakliyat fiyatları size pahalı gelirse veya tüm eşyanızı taşıtmak istemiyorsanız size alternatif olarak şirketimiz eşya depolama hizmeti de sunmaktadır.

.şehirler arası evden eve nakliyat

Şehirler arası taşımacılık

Yeni eve taşınırken dikkat edilecekler nelerdir ; Evinizin taşınmaya başlamadan önce yapılması gerekenler ise ilk olarak buzdolabının fişinin bir gün öncesinden çekilmesidir. Çünkü buzdolabı içerisinde ki gazların dibi çökmesinin sağlıklı olacağı gibi, dolap içerisinde ki buzlar da erimiş olacaktır. Ev eşyalarının fişlerinin çekili olması, ütü, elektrik süpürgesi gibi aletlerin, su haznelerinin, toz haznelerinin boşaltılması ve sizlerinde kendi kullanacağınız eşyaları ilk bir kaç günlük olanlarını farklı bir çantada taşımanız oldukça önemlidir. Ayrıca firmamız her ay, 2 veya 3 defa doğu karadeniz, doğu anadolu, güney doğu anadolu bölgesindeki şehirlere düzenli şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Anadolu yakası hizmet bölgelerimiz ataşehir şehirler arası boğaz yakasındaki ilçe beykoz şehirler arası güneyinde bulunan kartal şehirler arası, kalabalık nüfusu ile ümraniye şehirler arası, tersaneler ile özdeşleşmiş ilçemiz tuzla şehirler arası, yerleşik durumu ile her zaman inşaat bölgesi olan pendik şehirler arası, komşusu maltepe şehirler arası, yeni ilçe olan sancaktepe şehirler arası, kişiye özel hizmet alanı sultanbeyli şehirler arası, osmanlı mirasının sıklıkla görüldüğü üsküdar şehirler arası, en küçük istanbul ilçelerinden olan çekmeköy şehirler arası, istanbul ili kadar tarihi eski olan kadıköy şehirler arası, ayrıca şirketimiz Gebze şehirler arası nakliyat iddalı taşıma fiyatları sunmaktadır. Avrupa yakası şehirler arası evden eve nakliyat servisi sunduğumuz bazı ilçelerde listelenmiştir, sırasıyla esenyurt şehirler arası, tarihi boğaz yalıları olan sarıyer şehirler arası, istanbul deresine sahip kağıthane şehirler arası,eski küçük sanayi bölgesi bayrampaşa şehirler arası tarihi iskeleleri ile ünlü beşiktaş şehirler arası, müze ve alışveriş merkezi çok olan şişli şehirler arası yeni yerleşim ve yüksek apartmanları olan beylikdüzü şehirler arası nakliyat hizmetine devam ediyor.

Diğer Hizmetler