Taşınmaya karar veren biri internet ten firma arayışına girmektedir, piyasada asansörlü nakliyat hizmeti veren çok sayıda firma vardır. Karar verirken müşterilerini memnun eden, güvenli bir firmayı seçmek gerekir. Kılıçaslan Nakliyat ev, ofis taşıma ve depolama hizmetleri vermektedir. Şehir içi ve şehirler arası taşıma işlemleriniz için bu firmadan hizmet alabilirsiniz. İstanbul nakliyat, iş yeri ve ev taşıma işlemleriniz için Kılıçaslan Nakliye firmamız yanınızdadır. Site üzerinden kısa bir form doldurarak firmadan randevu talebinde bulunabilirsiniz. Formu doldururken iletişim bilgilerinizin doğru yazıldığından emin olunuz.

Asansörlü nakliyat fiyatları
Asansörlü nakliyat fiyatları

Asansörlü nakliyat fiyatları

Teklif aldığınız da asansörlü nakliyat fiyatları için yetkililer en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Taşıma işlemi öncesinde deneyimli bir ekspertiz eşyalarınızı incelemek için formda belirtilen adrese gelecektir. Böylece müşterinin cebine uygun bir hizmet bedeli ile taşıma işleminin yapılacağı gün ve saat belirlenecektir. Firma görevlileri adresinize gelmeden eşyaların toplanma işlemi bitmelidir. Özellikle bardak, bor-cam gibi kırılabilecek mutfak eşyalarınızı özenle paketleyerek kolilere koymalısınız. Paketlemesi iyi yapılmamış ürünlerde çizilme, kırılma gibi istenmeyen durumlar gözlenebilir. Paketleme işlemini eşyaları taşınacak kişi yapabileceği gibi, talep etmeniz halinde firma görevlileri de yapabilir. Ekspertiz evinize geldiğinde evden eve nakliyat hizmeti de istediğinizi mutlaka belirtmelisiniz.

İstanbul asansörlü nakliyat
İstanbul asansörlü nakliyat

İstanbul asansörlü nakliyat

Kılıçaslan Nakliyat istanbul asansörlü nakliyat hizmeti çok katlı binalarda olan müşteriler için önem kazanmaktadır. Bu sayede taşınması zor olan eşyalar zarar görmeden nakliye aracına yüklenir. Özenle taşınan eşyalarınız varış noktasına sağlam bir şekilde getirilir. Çok katlı binalarda olan kişiler nakliye işleminin yapılacağı günle ilgili komşularını mutlaka bilgilendirmelidir. Bu önemsiz bir detay gibi gözükse de apartman içinin müsait olması önemlidir. Bir diğer önemli nokta da evinizin orada nakliyat aracının park edebileceği bir alan bulunmasıdır. Böyle bir alana komşularınız araç park ediyorsa, nakliye işleminin gerçekleşeceği gün orayı boş bırakmalarını rica edebilirsiniz. Nakliye aracının yolu işgal etmesi gerekiyorsa taşıma işlemi için yolun boş olduğu zamanları tercih edebilirsiniz. Kılıçaslan Nakliyat firmasında özel bir sistemle takip edilen kamyonların nerede ve hangi hızda olduğu bilinir. Bu sayede varış yerine hangi saatte varacağı belirlenir. Taşıma işlemi sırasında telefonunuza gönderilen mesajlarla bilgilendirilmeniz sağlanır.