Kılıçaslan Nakliyat, istanbul eşya depolama alanında kaliteli hizmetin adresi olan firmamız özellikle ani şehir değişikliği yapanların ihtiyacını müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışıyla karşılamaktadır. Uzun bir süredir nakliye ve depolama alanında hizmet sunan firmamız müşterilerinin hayatlarında önemli değişiklikler yaptıkları bir dönemde gerginliklerini azaltarak yaşamlarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Eşyalarınız tecrübeli personelimiz tarafından itinayla paketlenirken kullanılan pat patlar sayesinde hiçbir şekilde zarar görmez, iş değişikliği ya da atama gibi nedenlerle şehir değişikliği yaptınız, tabi ki evde tadilat yapacaksınız ve eşyalarınızı koyacak yer arıyorsunuz. Güvenli bir eşya depolama hizmeti almak için firmamıza başvurabilirsiniz. Şehir değişikliğinde yeni bir yerde ev bulmak elbette belli güçlükleri de beraberinde getirmektedir. Hele ki büyük şehirlerde ev bulmak, yaşanılacak semti belirlemek ev taşıma süreciniz zaman alabilmektedir. Ülkemiz eşya depolama mevzuatına uygun hareket edilmesi gerekmektedir.
Eşya Depolama

Eşya depolama fiyatları

Kılıçaslan evden eve nakliyat firması olarak ev eşya depolama fiyatları için istanbul şehrinde toplam kırk ilçede hizmet vermektedir. Geniş depolarımızda özenle saklanan eşyalarınız sigortalanarak karşılaşılabilecek her olumsuz durum bertaraf edilmiş olur. Kılıçaslan evden eve nakliyat firması, en güvenli hizmetini sunma iddiasıyla yola çıkan profesyonel bir ekiple eşyalarınızın her birinin üzerine kime ait olduğu ve gideceği yer yazılır. Böylece sevimsiz sürprizler de önlenmiş olur. Ev eşyası depolama hizmetini sona erdirmek istediğinizde de eşyalarınızın verdiğiniz adrese nakliyesi gerçekleştirilerek paketler açılır ve itinayla eşyalarınız yerleştirilir. Eşya depolama alanının bir numarasından en kaliteli hizmeti alma hakkınızı kullanın. Kılıçaslan şirketimiz istanbul da şehirler arası nakliyat olarak da hizmeti bulunmaktadır. Firmamız ihtiyacınız olan eşya depolama hizmetiyle de yanınızdadır. Eşyalarınıza konforlu depolama alanı ve hizmeti sunuyoruz.

İstanbul eşya depolama firması

Anadolu Yakası Ev Eşyası Depolama

Kılıçaslan nakliyat ve eşya depolama firmamız, anadolu yakasında ev depolama hizmeti verdiği bazı ilçeler ataşehirdir. Kuzeyinde bulunan boğaz içinde olan beykoz, yaklaşık 30 km. doğusunda bulunan kartal, kalabalık nüfusu ile ümraniye depolama vardır. İstanbul un doğusundaki son ilçe tuzla, onun komşusu olan pendik, yakın hatta iç içe geçmiş ilçesi maltepe den oluşur. Yeni istanbul ilçesi olmuş sancaktepe, yakın zamanda metro güzergahı içinde olan sultanbeyli vardır. Osmanlı tarihi hazineleri ile dolu olan ilçe üsküdar dan oluşur. Son ilçe ilan edilen ilçelerden olan ve metro istasyonlarından çekmeköy, İstanbul merkezi şehir merkezi kadar tarihe sahip kadıköy, bulunmaktadır. Ayrıca şirketimiz gebze ilçesi için çok uygun fiyatlar uygulamaktadır. İstanbul ilinin Avrupa yakasında eşya depolama hizmeti verilen bazı ilçeler listelenmiştir.

İstanbul Eşya Depolama

Avrupa Yakası Ev Eşyası Depolama

Bunlar sırasıyla, şehrin en eski semtlerinden yüksek nüfusa sahip belediye olan şişli, 2008 yılında ilçe olan sultangazi vardır. Trakya bölgesinin 2008 yılında ilçe olmuş esenyurt, tarihi milattan önceye dayanan, osmanlı eserleri olan bakırköy ilçesidir. Yüksek binaların çok olduğu istanbul metrobüs güzargahı üzerinde bulunan beylikdüzü, boğazın incisi bir çok köşk, tarihi semti barındıran sarıyer den oluşur. Yine yakın zaman içinde ilçe olan, içinden tarihi kağıthane deresi geçen ilçe kağıthane, istanbul un belirli sanayi ve kobi şirketlerini barındıran bayrampaşa ilçesi ile devam eder. Avrupa yakasında en genç nüfusa sahip boğaz girişinde olduğu için deniz iskeleleri olan, turistlerin gözdesi beşiktaş vardır. Bütün ev eşyası, iş yeri, ofis ve benzeri yerlerdeki depolama ihtiyaçlarınız için size bir telefon kadar yakınız. Ayrıca benzersiz evden eve nakliyat fiyatları için bize çekinmeden ulaşın lütfen.