Yaklaşık 2000 yılından itibaren insanlara faydalı bir sektörde bulunmanın haklı gururunu yaşayan Kılıçaslan nakliyat, varlığını taşınmayı dert edinenlere zahmetsiz bir taşınma imkânı sunabilmek adına sürdürmektedir. Oldukça kapsamlı olan şehirler arası İstanbul şehir içi istanbul evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşıma konusunun her alanında analitik ve öz verili bir çalışma prensibi içerisinde olan kadromuz, güvenilir ve dürüst kişilerden oluşmaktadır. İstanbul Kartal’da faaliyetlerimizi sürdürmemize karşın İstanbul’un her yerinden firmamıza ulaşmak ve kalite standartlar doğrultusunda gerçekleşen hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür. Kılıçaslan Evden Eve Nakliyat şoförlerimiz dahil tüm kadromuz servis içi hizmet eğitimi almıştır. Su an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir. Kılıçaslan ev taşıma da müşterilerimize kaliteli, hızlı, uygun ücretli ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosuyla 24 saat dilediğiniz zaman size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Kılıçaslan Nakliyat Hizmetleri
Kartal V.D.
26543080750 V.N.
Adres: Atalar Mahallesi, Aydın Sokak 6/A Kartal, İstanbul
Tel: (0216) 457 44 55

Misyonumuz

İstanbul evden eve nakliyat firmalarından olan Kılıçaslan Nakliyat, 1980 yılında şehrin kartal semtinde taşımacılık hizmeti vermeye başlamış olan bir şirkettir. Kurulduğu günden bu yana şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti verirken memnun müşteri profilini genişletmek de en önemli amaçlarımız arasındadır. Günümüzde nakliyat işini hafife alan ve eşyalarınıza sizin kadar değer vermekten geri kalan birçok şehir içi evden eve nakliyat firması, taşımacılık sektörüne de gölge düşürmektedir. Ancak akıllara yer eden bu düşünceyi bozmak ve sizlere ezber bozduran bir nakliyat hizmeti için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir.

Kılıçaslan nakliyat kimdir, Profesyonellik gerektiren bir işi hakkıyla yerine getirmek için, uzman eleman kadrosuna sahip olan firmamız, faaliyet gösterdiği ilk günden beri, şehirler arası ve şehir içi istanbul evden eve nakliyat taleplerinizi kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Eşyalarınızın bu süreçte depolanması, paketlenmesi ve istediğiniz saatte ve şekilde yeni evinize yerleştirilmesi, firmamız çalışanlarının ustalıkla gerçekleştirdiği hizmetler kapsamındadır. Nakliye hizmetinin sadece ev taşıma olmadığının farkında olan firmamız, bunun için bünyesinde bulundurduğu usta elemanları ile de monte olarak taşınması gereken eşyalarınızı özenle taşımakta ve yeni evinizde yeniden monte edilmektedir.

Kılıçaslan Evden Eve Nakliyat
Kılıçaslan Evden Eve Nakliyat

Nakliyat firması İstanbul olarak, şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri için, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için ön bir görüşme firmamız elemanları tarafından bizzat evinizde gerçekleştirilmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat edilmesi gereken eşyalarınızın önceden tespit edilmesi, daha profesyonel ve kusursuz bir hizmet kalitesi sağlayacağı için, her müşterimiz bu hizmetimizden yararlanmaktadır. Kırılması olası olan cam mutfak eşyaları kaliteli malzemelerle paketlenerek kırılmadan yeni evinize ulaşması sağlanmaktadır. Güler yüzü hizmet anlayışından eksik etmeyen Kılıçaslan nakliyat, şehir içi evden eve nakliye hizmetlerini gün sonunda yeni evinizde olacak şekilde hızlı ve sorunsuz gerçekleştirmektedir. Uzun yıllar sektörde bulunan nakliyat firmamız, taşınma esnasında oluşan hasarın arkasında durarak müşteri mağduriyetinin giderilmesi için elinden geleni yapmaktadır. Çözüm odaklı ve teknolojik bir nakliyat firması olan İstanbul içi ve şehirler arası evden eve nakliyat işleriniz için tereddüt etmeden firmamızı arayabilirsiniz.

Vizyonumuz

Kılıçaslan Nakliyat sektöründe yaklaşık kırk yıllık sağlam bir geçmişi olan firmamız, vizyonumuz her geçen gün hizmet kalitemizi artırma çabamız kapsamında, ulaştığımız her müşterimizin memnuniyetini kazanmak şehirler arası evden eve nakliyat sektöründe edindiğimiz en önemli misyonlarımızdan biridir. Araç ve ekipman sayımız her geçen gün artarken, teknolojiyi yakından takip etmek ve değerli müşterilerimize çözüm odaklı hizmet anlayışı sunabilmek adına genç ve yetenekli kadromuz eşliğinde hizmetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Müşteri ile iletişimi kuvvetli olan ekip arkadaşlarımız taşınma sırasında ve sonrasında her türlü sorularınıza cevap vermektedir. Bu sebeple İstanbul sakinleri için şehir içi evden eve nakliyat dendiğinde Kılıçaslan firması ilk olarak akıllara gelmesi için çalışmaktayız.