Misyonumuz

Misyonumuz

İstanbul evden eve nakliyat firmalarından olan Kılıçaslan Nakliyat, 1980 yılında şehrin kartal semtinde taşımacılık hizmeti vermeye başlamış olan bir şirkettir. Kurulduğu günden bu yana şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti verirken memnun müşteri profilini genişletmek de en önemli amaçlarımız arasındadır. Günümüzde nakliyat işini hafife alan ve eşyalarınıza sizin kadar değer vermekten geri kalan birçok şehir içi evden eve nakliyat firması, taşımacılık sektörüne de gölge düşürmektedir. Ancak akıllara yer eden bu düşünceyi bozmak ve sizlere ezber bozduran bir nakliyat hizmeti için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir.

Kılıçaslan nakliyat kimdir, Profesyonellik gerektiren bir işi hakkıyla yerine getirmek için, uzman eleman kadrosuna sahip olan firmamız, faaliyet gösterdiği ilk günden beri, şehirler arası ve şehir içi evden eve nakliyat taleplerinizi kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Eşyalarınızın bu süreçte depolanması, paketlenmesi ve istediğiniz saatte ve şekilde yeni evinize yerleştirilmesi, firmamız çalışanlarının ustalıkla gerçekleştirdiği hizmetler kapsamındadır. Nakliye hizmetinin sadece ev taşıma olmadığının farkında olan firmamız, bunun için bünyesinde bulundurduğu usta elemanları ile de monte olarak taşınması gereken eşyalarınızı özenle taşımakta ve yeni evinizde yeniden monte edilmektedir.

Nakliyat firması İstanbul olarak, şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri için, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için ön bir görüşme firmamız elemanları tarafından bizzat evinizde gerçekleştirilmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat edilmesi gereken eşyalarınızın önceden tespit edilmesi, daha profesyonel ve kusursuz bir hizmet kalitesi sağlayacağı için, her müşterimiz bu hizmetimizden yararlanmaktadır. Kırılması olası olan cam mutfak eşyaları kaliteli malzemelerle paketlenerek kırılmadan yeni evinize ulaşması sağlanmaktadır. Güler yüzü hizmet anlayışından eksik etmeyen Kılıçaslan nakliyat, şehir içi evden eve nakliye hizmetlerini gün sonunda yeni evinizde olacak şekilde hızlı ve sorunsuz gerçekleştirmektedir. Uzun yıllar sektörde bulunan nakliyat firmamız, taşınma esnasında oluşan hasarın arkasında durarak müşteri mağduriyetinin giderilmesi için elinden geleni yapmaktadır. Çözüm odaklı ve teknolojik bir nakliyat firması olan İstanbul içi ve şehirler arası evden eve nakliyat işleriniz için tereddüt etmeden firmamızı arayabilirsiniz.


+20 Yıllık ev taşıma şirketiniz olmaktan gurur duyuyoruz.