Sık Sorulan Sorular

Evden eve taşıma sürecinde insanların merak ettiği binlerce soru olduğu söylenebilir. Bu aşamada kurumsal ve profesyonel bir firma insanların merak ettiği her konuya büyük bir önem vermeli ve detaylı cevaplar yöneltmelidir. Sıkça sorulan sorular içerisinde oldukça geniş bir kapsam bulunuyor.

Taşıma firmamız başka bir deyişle nakliyat firmamız mobilyalarınıza varıncaya kadar sökme işlemini yapmaktadır. Fakat size özel eşyalarınızı kendinizce paketleme işlemini yapmanızdır.

Şehiriçi Nakliyat esnasında nakliyat sigortası yapılması zorunlu değildir fakat şehirlerarası nakliyat sürecinde nakliyat sigortası yapılması zorunludur..

2+1 ve 3+1 daireleriniz için ortalama 1 gün sürer şayet şehir içi ise taşıma olayı. Fakat şehirler arası ise taşıma yerinizin mesafesine ve dairenizin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Her sektörde olduğu gibi Nakliyat sektörü içinde fiyat önemli bir konudur. Bizlerin tercihi fiyatı çok ucuz firmaları tercih etmemenizdir. Çünkü hem toplanma esnasında hem de taşıma esnasında kalifiye olmayan personel taşıtırlar ve fiyatları ucuz işçilikten ötürü düşük olmaktadır. Bu yüzden kesinlikle düşük fiyatlı nakliyat firmaları ile çalışmayınız.

Taşınma işlemi öncesinden mutlaka firmamızı arayarak araç durumunu ve taşınma esnasında sizlere vereceğimiz bilgileri dikkate alarak evden eve taşımacılık sürecini kısaltmalısınız.

Eşyanızın durumuna göre evinize taşıma yapacak personel sayısı ortalama 4 ile 6 kişi arasında olmalıdır. İstediğiniz zamanda taşıma olayı gerçekleşmesi için bu sayı gerekmektedir.

Nakliyat için bizleri tercih eden müşterilerimize sadece NAKLİYAT işlemi yapmıyoruz aynı zamanda onları hem zamandan hem de evden eve taşımacılık sürecinde karşılacakları her türlü sorunlardan arındırılmış bir süreç sunuyoruz.

+20 Yıllık ev taşıma şirketiniz olmaktan gurur duyuyoruz.